Ne 18. Listopad 2007 18:30
II. liga muži (SCM) - Jihozápad Čechy (2007/2008)

T Lokomotiva Plzeň SCM - TJ Fezko Strakonice

37 : 30 ( 19 : 16 )
Šestý celek tabulky začal v Plzni ve svižném tempu a ve 14. minutě vedl 10:7. Trenér domácích střídal brankáře a změnil obranu z 1:5 na 2+4. Tím prakticky eliminoval hru Strakonic na dva pivoty, soupeř se již prosazoval jen velmi obtížně, dařilo se brankáři a výsledkem bylo vedení v poločase o tři góly. Houževnatý soupeř se nevzdával, síly mu vydržely do 16. minuty druhého poločasu, kdy naši dorostenci nasadili k rozhodujícímu trháku, v 21. minutě vedlo naše družstvo o deset branek, nebylo co řešit a šanci dostali i hráči z lavičky.

Hodnocení herního výkonu družstva:

Úspěšnost brankářů 40% Úspěšnost střelby 59% Počet technických chyb 21 !

Hodnocení jednotlivých hráčů :

Foltýn – vynikající výkon 46%

Vlnař- nastoupil v základu, po taktickém střídání trenéra ho kolega na hřiště již ‾nepustil“ 28%

Bečvář- vynikající výkon, náš nejlepší hráč v poli 11G 68% 5T

Cvikl – po nevydařeném utkání proti Zubří se rozehrál k velmi dobrému výkonu 5G 63% 4T

Knakal- hrál méně, musí si víc věřit a získat jistotu kvalitní přípravou 1G 25% 0T

Mezek- unaven po předchozím utkání jen průměrný výkon 4G 57% 1T

Květoň- kvalitní obrana 2 G 100% 1T

Vinkelhöfer- v současnosti nemá optimální sportovní formu v útočné fázi, velmi dobrá obrana 1G 50% 4T

Sedláček – vzhledem k okolnostem( dvě absentující pravá křídla) jako univerzální hráč nastoupil na tomto postu a podal vynikající výkon 6G 60% 0T

Jedlička- nastoupil v závěru, podal dobrý výkon 1G 50%0T

Fořt- nastoupil také v závěru, hůře se adaptoval, musí zlepšit především tréninkovou morálku 1 střela 0G 0T

Danielka- prospělo mu zvýšené tréninkové úsilí jehož výsledkem byl velmi dobrý výkon ve všech činnostech 5G 63% 3T