Po 28. Září 2009 18:00
II. liga muži - Jihozápad Čechy (2009/2010)

TJ Lokomotiva Plzeň "B" - Praha TJ JM Chodov / II. kolo Českého poháru

27 : 29 / 14 : 11

Utkání II. kola Českého poháru v házené mužů - ročník 2009/2010 se odehraje ve sportovní hale HK Rokycany.

Utkání bylo sehráno ve velice svižném tempu a o vítězi rozhodla až jeho koncovka. Lokomotiva začala velice dobře a 24. minutě vedla již 13 : 6. V tomto úseku težila z pohyblivosti svých hráčů a jejich přesné a razantní střelby. Závěr poločasu zvládli lépe hosté, kteří snížili na poločasový rozdíl tří branek. V druhém poločase Lokomotiva neproměňovala svoje střelecké a některé vyložené příležitosti a hosté trpělivou hrou snižovali. Když se ze strany domácích připojilo i několik takticky naivních chyb, šli hosté pět minut před koncem poprvé do vedení. To si již zkušeně pohlídali a mohli se tak radovat z postupu do 3.kolo českého poháru.

Domácí stále bojují nejvíce sami se sebou a s dodržováním herní disciplíny. Ale hráči mají zájem na zlepšení herního projevu a věříme, že si jim to postupně bude dařit.