Ne 15. Březen 2009 10:30
II. liga muži - Jihozápad Čechy (2008/2009)

Rokycany - Loko Plzeň

23 : 31 ( 9 : 11 )

Již 27 hráčů se vystřídalo ve stále se měnící sestavě " juniorky". Tím posledním byl Luboš Nový, který měl vyztužit obranu našeho týmu v utkání proti zkušeným a nebezpečným Rokycanům.

Tento tah se ukázal jako správný a obranná fáze v čele s vynikajícím brankářem Petrem Foltýnem

( 1. poločas 68% !!) měla rozhodující vliv na vývoj  celého utkání.

Bojovní domácí za podpory nesoudného publika udržovali dlouhou dobu naději na úspěšný výsledek, " zlomil " je až "trhák" našeho týmu v 18. minutě druhého poločasu, kdy jsme dokázali otočit výsledek z 20:19 pro domácí na 20:26 ve 24. minutě . V té době se jednoznačně projevila vyšší kvalita našich hráčů jak v kondiční připravenosti tak i v jednotlivých herních činnostech.

Oceňuji příkladný přístup všech hráčů k utkání. K nejlepším hráčům Sedláčkovi a Knakalovi se ve druhém poločase připojil výborným výkonem na postu pivotmana Junek a na nezvyklém postu pravého křídla Sláma.Svoji standardně kvalitní práci odvedl  Jirka Fořt a částečně i Štýs.

Brankaře Foltýna, kterému se ve druhém poločase přestávalo dařit, nahradil výborně Petr Vlnař.

Ukazatele herního výkonu družstva :

Úspěšnost brankářů                         46,5 %

Úspěšnost střelby                            56,4 %

Počet technických chyb                    16

Ukazatele herního výkonu jednotlivých hráčů:

Foltýn 50%, Vlnař 45%

Junek 4G 100% 2T, Šalom, Knakal 9G 53% 0T, Škvařil 1G 33% 4T červená karta za třetí vyloučení, Sláma 3G 75% 3T, Hrabý 0G 2 střely 0T, Fořt 3G 60% 2T, Štýs 2G 33% 1T, Sedláček 9G 64% 4T, Nový