St 22. Říjen 2008 16:00
I. liga starší dorostenci (2008/2009)

Loko Plzeň - KH Kopřivnice

33 : 36 ( 17 : 18)

V předehrávaném utkání ligy st.dorostu podlehlo mužstvo zdecimované nemocemi soupeři z Kopřivnice.K utkání byli připraveni také 3 hráči ml.dorostu,kteří však do hry nezasáhli.Z hráčů st.dorostu nastoupili k zápasu mimo jiné hráči-Vainer,Duspiva,Moule,Lenk,kteří z důvodu nemoci celý týden netrénovali a na jejich výkonu to bylo znát.Také Strýc nastoupil s virovým onemocněním,takže v poli byli k dispozici pouze 3 zdraví hráči.Přestože jsme k zápasu nastupovali ve značně zkombinované,nemocí poznamenané sestavě,jsme tento duel soupeřů se stejným bodovým ziskem chtěli vyhrát.Hráči vstoupili do utkání s odhodláním porvat se o výsledek a celý 1.poločas odehráli s nasazením,bojovali a byla na nich vidět snaha uspět.Nebýt hrubky v poslední vteřině,která nás stála gól,odešli do šatny za nerozhodného stavu.Do 2.poločasu jsme vstoupili se snahou zagresivnit hru v obraně a rychlým přechodem do útoku otočit stav utkání.Toto se hráčům povedlo a výbornou obranou a góly z rychlého útoku otočili stav utkání a ve 14 min. byl stav 27:23.V tomto úseku jako i v celém utkání dominoval na hřišti hráč Mezek,který za sebou vstřelil 6 gólů z rychlého útoku.Trenér hostí reagoval na vývoj utkání tím,že vzal Mezka na osobku a ostatní hráči,kterým náročnou hrou v obraně docházeli síl naprosto selhali v koncovce a soupeř v rozmezí 8 minut otočil stav skóre na 27:31,což se pro konečný stav utkání ukázalo jako rozhodující.V této fázi utkání hráči Loko stříleli z nepřipravených pozic a buď trefili střed branky,nebo vůbec prostory branky netrefili.Na zvrat utkání jim pak zcela chyběli síly.Otázkou je,v jakém složení mužstvo odjede k víkendovému utkání na hřiště do Zubří.Je škoda,že nemoc zasáhla mužstvo ve fázi soutěže,kdy se začali projevovat návyky,které hráči získávají v treninkovém procesu a mužstvo se herně,takticky začalo zlepšovat a fungovat jako tým.

Sestava a branky:

Pich(25 min.)-20stř./13g.-35%,Misař(35 min)-42/23-45% celkem 62 střel/36 g.- 42% úsp.

Mezek 13/11-85% 3TCH,Strýc 16/7-43% 2TCH,Jedlička 14/5-35% 4 TCH,Blumentrit 5/3-60%,Skočil 4/2-50%,Vainer 11/5-45% 2 TCH,Duspiva 1TCH,Moule 1 TCH Lenk,Langer,Král,Touš-nehráli.Celkem 63/33 - 52%úsp a 13 TCH

Trenéři:Šetlík,Will Vedoucí Raizl