Ne 25. Listopad 2007 14:00
I. liga mladší dorostenci (2007/2008)

TJ AŠ Mladá Boleslav - TJ Lokomotiva Plzeň

25 : 27 ( 11 : 14 )

střelci LOKO : Vainer 4, Tonar 10/5, Kulíšek 3, Holík 2, Touš 3, Král 1, Špinka 4 ;

vyloučení 4 - 7, ČK - Kulíšek 3krát 2min. , 7m 5/3 - 6/5, ŽK 1 - 3,

Utkání za vedení náhradního rozhodčího, delegovaní rozhodčí se bohužel nadostavili ani neomluvili se odehrálo s hodinovým posunem. Začátek zápasu byl z obou stran nervozní, což přineslo plno technických chyb. Oporami byli brankáři naši i soupeře. Za stavu 8 - 8 jsme přeci jen spozorněli v obraně a zpřesnili přechod do útoku - druhou vlnu, a odskočili na rozdíl čtyř branek. Konec prvního a začátek druhého poločasu jsme zvládli trojnásobné oslabení. V průběhu druhého poločasu jsme náskok ještě zvýšili na 7 branek, bohužel v konci utkání jsme udělali opět pár technických chyb, což nás stálo výraznější vítězství.

Tímto kolem jsme zakončili první polovinu soutěže. Šestkrát výhra, jednou remíza a čtyřikrát jsme odešli poraženi. 13 bodů a 5.místo je naše velmi slušná bilance. Chtěl bych poděkovat všem hráčům našeho družstva za předvedené výkony , za zájem se zlepšovat a za pracovitost při trénincích. Děkuji i všem zúčastněným rodičům za pomoc a zájem.