ZUBR Extraliga muži ČR (2008/2009)

Loko Plzeň - HCB OKD Karviná

28 : 27 ( 11 : 15 )

Zasloužené vítězství proti poslednímu mistru Zubr Extraligy

V dramatickém utkání proti favorizovanému družstvu Karviné předvedlo naše mladé družstvo velice dobrý výkon. Po vyrovnaných prvních 20ti minutách jsme odcházeli v poločase do šatny za nepříznivého stavu 11 : 15. Ani úvod druhého poločasu se nám příliš nepovedl ale postupně jsme začali disciplinovanou hrou náskok soupeře likvidovat a v dramatickém závěru, kdy řada našich hráčů odváděla výkony na hranici svých současných možností, jsme výsledek otočili a zaslouženě získali dva důležité body. Naši hráči si ověřili, že v jejich silách je porážet i relativně silnější soupeře. Teď je na nás všech, hráčích i trenérech, aby jsme z nastoupené cesty neuhnuli a pokračovali v poctivém tréninku a pokusili se navázat na první dvě úspěšné utkání. V dalším týdnu nás čekají dvě důležité utkaní, opět se soupeři z Moravy, ve středu v Hranicích a v neděli v Bystřici p.Hostýnem. Bohužel ve středu nám bude chybět Michal Uhlář, dostal v závěru utkání proti Karviné červenou kartu.