ZUBR Extraliga muži ČR (2008/2009)

Loko Plzeň - HC Zubří

26 : 30 ( 10 : 11 )

Zbytečná prohra po 5ti minutovém výpadku.

V důležitém utkání proti Zubří jsme zbytečně ztratili body po výpadku mezi pátou a desátou minutou ve druhém poločase. Do té doby jsme byli převážnou část utkání ve vedení. Dařilo se nám plnit taktické pokyny a nedali jsme hostům šanci k jejich největší zbrani, rychlému útoku. V páté minutě druhého poločasu za stavu 14 : 12 pro nás jsme se několikrát zbytečně zbavili míče nepřipravenou střelbou a soupeř z rychlých útoků otočil výsledek pětibrankovou šnůrou na 17 : 13 a tento brankový odstup si hosté udrželi až do konce utkání. Je to veliká škoda, protože na Zubří jsme tentokrát  "měli" a navíc jsme se mohli přiblížit postupu do PLAY OFF. Nezbývá nám než v posledních třech utkáních základní části Zubr Extraligy zabojovat a získat potřebné body k postupu mezi nejlepších 8 týmů.