So 3. Listopad 2007 18:30
II. liga muži (SCM) - Jihozápad Čechy (2007/2008)

HK BS Starý Plzenec - TJ Lokomotiva Plzeň SCM

21 : 31 ( 12 : 15 )

První poločas poměrně vyrovnaný, ve druhém změnou obranného systému naši hráči eliminovali útok soupeře ( 3:12 za 18 minut ) a pak již nebylo co řešit. Šanci dostali opět všichni hráči, konečné povinné vítězství bylo zásluhou týmového výkonu, družstvo pokračuje ve své spanilé jízdě na vítězné vlně. Derby bylo hráno velmi slušně, za což patří uznání soupeři.

Ukazatele herního výkonu družstva:

Úspěšnost brankářů 40 % Úspěšnost střelby 35 % !

Počet technických chyb 17 + 1

Hodnocení jednotlivců:

Vlnař- odchytal první poločas, výborný výkon 42%

Foltýn- odchytal druhý poločas, velmi dobrý výkon 38%

Bečvář- výborný výkon s extraligovými ‾ záblesky“ 6G 60% 3T

Cvikl – bez technické chyby, slušná útočná fáze, zatím nasazován méně vzhledem k jeho aktuálnímu zdravotnímu stavu, 2G 33%

Sedláček – nastoupil v základní sestavě, snaha po co nejlepší výkon, 1G 50% 2T

Pich – ne úplně zdravotně v pořádku, nasazován hlavně do obrany, ve druhém poločase vynikající 0G 2T

Bartoš- po náročné páteční noci ( maturitní ples) zahrál velmi dobře v obraně, v útoku je stále příliš ‾ opatrný“ 2G 100% 1T

Vinkelhöfer – opět výborný a zodpovědný výkon i přes nepříjemné zranění v obličeji 3G 60% bez technické chyby

Schut- výborná úspěšnost a nasazení, částečně negovány chybami v obraně 4G 100% 3T

Jedlička – hrál méně, 0G 1T, zatím nedokáže prodat své úsilí z tréninkového procesu

Knakal- výborné nasazení, vracení, 1G 33% 1T

Danielka- zlepšený výkon, projevila se však neúčast na tréninkovém procesu( zranění) 2G 33% bez technické chyby

Mezek – v prvním poločase náš nejlepší hráč v útočné fázi i přesto, že hrál na svém ‾neoblíbeném postu“ (PS) ,nekompromisní zakončování bez technické chyby 6G 86%

Květoň – v tomto utkání ‾král přešlapů“, jinak však velmi dobrý výkon v útočné fázi a ve druhém poločasu i v obraně 3G 100% 4T