ZUBR Extraliga muži ČR (2009/2010)

HCB OKD Karviná-Loko M.A.T. Plzeň

30 : 26 ( 13 : 11 )
Prohra v prvním utkání čtvrtfinále play off.

Do Karviné jsme odjeli k prvnímu utkání čtvrtfinále play off bez zraněných Bokra, Lišky, Škvařila, Strýce a s ne zcela zdravím Šetlíkem a Soukupem. První poločas byl velice vyrovnaný, prohráli jsme ho 13 : 11, když ještě ve dvacáté minutě jsme vedli 6 : 5. Navíc se v úvodu utkání zranil Soukup, roztržené obočí, a do zápasu se vrátil po ošetření až ve druhém poločase. Se soupeřem jsme drželi krok až do čtyřicáté minuty. Pak se ovšem domácím podařilo 4x skórovat z rychlých útoků a navýšit náskok na rozdíl 6ti branek. Přesto se náš tým nevzdal a zkorigoval konečný stav na 30 : 26. V závěru utkání musel navíc odstoupit Šik pro křeče a Bečvář pro zranění třísel. Našemu týmu patří určitě dík za předvedený výkon a nasazení v utkání. Je škoda, že právě v nejdůležitější části Zubr Extraligy, play off, postihla naše družstvo řada zranění která ovlivňují naše výkony. Přesto se nevzdáváme a pokusíme se ještě čtvrtfinálovou sérii obrátit.