ZUBR Extraliga muži ČR (2009/2010)

Loko M.A.T. Plzeň - HCB OKD Karviná

30 : 29 (14 : 16)
Cenné vítězství proti mistrům z Karviné.

Utkání se vyvíjelo pro nás velice příznivě. V páté minutě jsme dobrém výkonu, hlavně v obraně, vedli už 4 : 0.  Potom jsme začali hrát trochu bázlivě v útoku, ztratili jsme zbytečně několikrát míč a soupeř toho dokonale využil. Dostal se několikrát do rychlého útoku a obrátil výsledek ve svůj prospěch, ve 25 minutě už vedl o 5 branek 15 : 10. Do konce poločasu jsme stačili ještě snížit na 16 : 14 pro Karvinou. Celý druhý poločas byl velice vyrovnaný. Půl minuty před koncem jsme se dostali do vedení o jednu branku a tento náskok jsme udrželi až do konce. V závěru utkání jsme hráli velice disciplinovaně a dodrželi jsme i stanovenou taktiku, což slavilo úspěch. Všichni hráči hráli s maximálním nasazením a to jak v obraně, tak i v útoku. Naším dalším hráčem bylo fantastické publikum, které se tentokrát sešlo v hojném počtu a svými hlasivkami nás povzbuzovalo po celé utkání, i v době kdy se nám nedařilo. Jim patří veliký dík celého družstva a realizačního týmu.