ZUBR Extraliga muži ČR (2009/2010)

SKP Frýdek-Místek - Loko M.A.T. Plzeň

28 : 33 ( 7 : 21 )
Další body z hřiště soupeře.

Další důležité body z hřiště soupeře, tentokrát z Frýdku – Místku, jsme si připsali na své konto před televizními kamerami. Po výborném vstupu do utkání a prakticky celém poločase, jsme vedli v poločase už o 14 branek, 21 : 7. Druhý poločas jsme nezačali nejlépe. I když jsme si o poločase zdůrazňovali, že je třeba hrát i celý druhý poločas naplno, někteří hráči přece jen už nehráli s takovou koncentrací, což se projevilo i na výsledku. Vyloučení a technické chyby pomohli domácím k tomu, aby výsledek upravili na konečných 33 : 28 v náš prospěch. Přesto nás toto vítězství vyhouplo až na čelo tabulky. Teď nás ovšem čeká ve středu na naší palubovce úřadující mistr Zubr Extraligy HCB OKD Karviná. Budeme potřebovat vaši podporu v hledišti, protože i proti tomuto týmu se pokusíme získat body.

Proto přijďte všichni ve středu 14.10. v 18 hodin do haly !!!