St 3. Prosinec 2008 18:00
ZUBR Extraliga muži ČR (2008/2009)

Loko Plzeň - SKP Frýdek-Místek

33 : 26 (15 : 9)

Utkání s Frýdkem-Místkem nepřineslo , kromě závěru utkání, příliš pohlednou házenou ale důležité dva body jsou doma. První poločas byl vyrovnaný do 15 minuty, potom se nám podařilo gólově odskočit a výsledek v poločase byl 15 : 9.  Ve druhém poločase jsme „vyrobili“ několik technických chyb a soupeř dotáhl na rozdíl jediné branky. Od poloviny druhého poločasu, kdy jsme zlepšili obranu a přechod do rychlého útoku, jsme postupně navyšovali náskok až na konečných 33 : 26. Soupeř zvolil od začátku utkání osobní obranu na dirigenta naší hry  Bečváře, což nám v úvodu utkání narušilo koncepci naší hry. Postupně jsme se s osobní obranou vyrovnávali, dostávali jsme se do vyložených brankových šancí ale ne všechny se nám podařilo proměnit, jinak mohl být výsledek utkání ještě vyšší. V neděli nás čeká úřadující mistr republiky Karviná. Chtěli bychom i v tomto utkání dokázat naší zlepšující se formu a pokusit se uhrát co nejlepší výsledek.