Hlásíme Vám
Sehrání mistrovského utkání v házené:

Neděle 14.10.2007

10:30 Sparta HC st. Dorci - Loko Plzeň SCM, hala Zelený Pruh

Do zápasu o čtvrtou příčku v tabulce jsme nastoupili s cílem potvrdit dobrý výkon z předešlého utkání a to se nám i podařilo. Hned od začátku jsme diktovali tempo hry a zlepšenou střelbou jsme jasně šli za vítězstvím. Dařila se nám kombinace i přechod do rychlého útoku. V obraně velmi dobře hrál P. Vinkelhöfer a rychlé útoky dobře zakončoval M. Škvařil. Na pravé spojce odehrál dobré utkání P. Mezek. V poločase jsme zaslouženě vedli 18:13. I v druhém poločase jsme pokračovali v pohledné hře a zaslouženě jsme vyhráli. Na hřišti se vystřídali všichni hráči. Po dlouhé době jsme odehráli dobře první poločas a je dobře, že kluci pochopili, že hrát naplno je nutné od začátku. Pochvalu zaslouží všichni jmenovaní ale i L. Knakal .

Sestava: Misař, Pich Jaroslav, Mezek 8, Škvařil 4, Pich Michal 3, Vinkelhöfer 5,