St 23. Září 2009
I. liga starší dorostenci (2008/2009)

Loko Plzeň - KH Kopřivnice

33 : 23 (13:10)

Hráčům opět nevyšel začátek utkání jako v předešlých 2 utkáních.Nedůsledná obrana a nepřipravená střelba v postupném útoku znamenala počáteční skore 1:5.Hráči brzo pochopili,že musejí zabrat a zvýšenou bojovností v obraně a zlrpšenou koncovkou se jim podařilo skore otočit na poločasových 13:10.Ve 2 poločase jsme si udržovali náskok 3 branek a až 10 minut před koncem se nám podařilo díky výborným zákrokům brankáře Hurta (11 střel,2 goly),odskočit na konečné skore 33:23.Pochvalu zaslouží všichni hráči a doufáme,že toto vítězství bude impulsem pro další práci a dobrá příprava se projeví v dalších zápasech,které nás čekají,konkrétně v so 26.9. v Ostravě.