ZUBR Extraliga muži ČR (2009/2010)

KH Kopřivnice - Loko M.A.T. Plzeň

28 : 33 ( 10 : 16 )
Body z Kopřivnice po velice dobrém výkonu.

Pouze prvních 10 minut bylo vyrovnaných. Potom se nám podařilo odskočit po sérii vydařených akcí na rozdíl 4 branek a v poločase jsme vedli už 16 : 10. I ve druhém poločase jsme pokračovali ve velice koncentrovaném výkonu a 6 minut před koncem byl stav 31 : 22 pro naše družstvo. V závěru, kdy jsme hráli oslabeni o dva hráče se domácím podařilo ještě výsledek upravit na konečných 33 : 28. Tentokrát je nutno pochválit hráče za nasazení a hlavně za dodržování taktických pokynů. Vyplatila se nám důkladná příprava na toto utkání, jak teoretická tak i praktická. Eliminovali jsme nejlepšího střelce Rachače, ten se prosadil až v samotném závěru kdy už bylo rozhodnuto. S chutí si zahráli všichni nominovaní hráči a co bylo důležité, že všichni tentokrát hráli pro tým. V pátek 11.12. nás čeká od 18 hodin poslední utkání před přestávkou. Na naši palubovku přijede Dvůr Králové. Chceme se s diváky rozloučit vítězstvím a dobrým výkonem.  Pokud zvítězíme, máme možnost se posunou na druhé místo v tabulce. Zveme proto všechny diváky aby nás přišli v tomto utkání podpořit.