Po 11. Květen 2009 10:11
II. liga muži - Jihozápad Čechy (2008/2009)

Loko Plzeň - Praha Chodov

27 : 31 ( 11 : 15 )

Pouze  s devíti hráči do pole, z nichž dva nebyli po sobotním zakončení sezóny A družstva ve stavu optimální bojové připravenosti, nastoupila naše " juniorka " proti nejlepšímu družstvu soutěže.

V prvním poločase však dokázala  s Chodovem, který produkoval moderní, dynamickou házenou , držet krok ( 28. minuta 11:13 ).

Ve druhém poločase se začala projevovat aktuálně slabší kondiční připravenost pochopitelná u Sedláčka a Šaloma, ale nepochopitelná u Škvařila. Když pro zranění musel odstoupit Fořt, schylovalo se k debaklu." Trosky " týmu však v závěru zabojovaly a výsledkem byla přijatelná porážka. Zásluhu na této skutečnosti měl i výborný výkon brankáře Misaře v poslední desetiminutovce. Největší překážkou pro naše hráče byl zkušený brankář soupeře, o čemž svědčí katastrofální ukazatel úspěšnosti střelby ( 39%).

Ukazatele herního výkonu družstva:

Úspěšnost brankářů                          34%

Úspěšnost střelby                             39%

Počet technických chyb                     11+1

Ukazatele herního výkonu jednotlivých hráčů:

brankáři: Foltýn 27%, Misař 40%

hráči v poli : Fořt 3G 33% 1T, Hrabý 3 střely 0G 0T, Štýs 5G 63% 1T, Škvařil 4G 26% 0T, Šalom 4G 100% 1T, Nový 1G 100% 1T, Koranda 4G 33% 2T, Sedláček 3G 25% 3T, Sláma 3G 60% 2T