ZUBR Extraliga muži ČR (2008/2009)

Loko Plzeň - Tatran Prešov

28 : 31 (12 : 18)

Prohra s účastníkem LIGY MISTRŮ.

Znovu v neúplné sestavě jsme nastoupili proti jedinému týmu ze Slovenska, družstvu Prešova. I když začátek utkání byl vyrovnaný, poločas skončil vítězstvím hostů 18:12. Naše družstvo hrálo příliš zakřiknutě, jakoby nevěřilo, že může ze soupeřem odehrát vyrovnanou partii. Až po domluvě v poločase začali naši borci hrát to co jsme v tréninku nacvičovali, začalo se dařit hlavně v útoku a ve 20 minutě byl stav nerozhodný 24:24. Ještě 5 minut před koncem jsme drželi krok se soupeřem, 27:27. V samotném závěru ale zkušenější hosté odskočili o 3 góly a zvítězili 31:28. I přes porážku je třeba naše družstvo pochválit, hlavně pak za nasazení a dodržení taktických pokynů ve 2.poločase. Pokud budou hráči pokračovat v těchto výkonech, nemělo by nám PLAY OFF uniknout.