ZUBR Extraliga muži ČR (2008/2009)

Loko Plzeň - Jiskra Třeboň

31 : 28 ( 15 : 16 )

Důležité body v utkání proti Třeboni.

I přesto, že jsme nenastoupili kompletní, ve čtvrtek se zranil Vojta Šik, odvedlo družstvo velice dobrý výkon a  po zásluze jsme získali oba body. Začátek se nám podařil a ve třetí minutě jsme vedli již 3:0. Potom jsme ovšem přestali proměňovat i ty nejvyloženější šance a ve 20 minutě byl stav utkání 9:14 ve prospěch Třeboně. Do konce poločasu se nám podařilo náskok soupeře zlikvidovat a do kabin jsme odcházeli za stavu 15:16. Až do 14 minuty 2.poločasu bylo utkání vyrovnané. Pak se nám podařilo během 4 minut odskočit soupeři na 26:22 a tento náskok jsme si udrželi až do konce. I přes zisk dvou bodů nemůžeme být ovšem spokojeni s výkonem naší hry v obraně. V některých momentech chyběl větší důraz a i dodržení taktických pokynů. Tím jsme přicházeli o jednu z našich největších zbraní kterou je rychlý útok. Přesto je nutno celému týmu poděkovat za nasazení a vůli po vítězství. Musíme si uvědomit, že v základní sestavě se objevili hráči jejichž věkový průměr byl 19 let.