Sehrání mistrovského utkání v házené:

Neděle 14.10.2007

15:00 Sparta HC muži - Loko Plzeň SCM, hala Sparta

V utkání s pátým družstvem soutěže podali naši hráči výborný týmový výkon.

Vyrovnaný první poločas skončil příznivým vedením o dva góly především díky zodpovědnému přístupu v obranné fázi. Soupeře jsme přehrávali hlavně v přechodu do RÚ i v úspěšnosti střelby.Ve druhém poločase se hra vyrovnala, soupeř se snažil rozhodnout zvýšenou agresivitou, na kterou naše obrana musela reagovat, v této fázi došlo k několika vyloučením našich hráčů a výsledkem bylo vedení soupeře v 16. minutě (24:22), v té době se opět projevila lepší trénovanost i vůle po vítězství, skóre jsme otočili ve 24. minutě (26:24) a taktickou hrou jsme zasloužené vítězství bezpečně kontrolovali.

Ukazatele herního výkonu:

Úspěšnost brankáře : 37% Úspěšnost střelby : 52% Počet technických chyb : 11

Hodnocení jednotlivých hráčů:

Foltýn –opora družstva, výborné zakládání RÚ, v rozhodující fázi utkání několik vynikajících zákroků 37%

Danielka- hrál méně, zlepšený výkon ve druhém poločase

Cvikl- jeho nejlepší podzimní výkon, zodpovědný v útočné fázi, konečně se mu dařilo střelecky, přestože byl bráněn osobně, zdá se , že forma se vrací 8G 72%3T

Vinkelhöfer- super výkon v obranné fázi, přesto, že v dopoledním utkání se vydal ze všech sil, vynikající přechod do RÚ, v závěru utkání ‾na krev ‾ 4G 36% 1T

Mezek – svůj úkol splnil především výborným výkonem v dopoledním utkání, po zranění ještě musí zapracovat na kondici 0G 1T 2 asistence

Schut- jako vždy, bojoval jako lev a drobné chyby v obraně kompenzoval výborným výkonem v útočné fázi 5G 71% 1T

Pich- vynikající první poločas ve všech činnostech, ve druhém poločasu někdy uspěchaná střelba 4G 50% 3T

Sedláček- tentokrát zazářil ve všech činnostech, vynikající přechod včetně velmi dobré obrany 5G 63% 0T

Bartoš- velmi dobrá obrana i nasazení, škoda neproměněných šancí 3 střely 0G bez technické chyby