Ne 10. Květen 2009 09:00
I. liga mladší dorostenci (2008/2009)

Loko Plzeň - Vršovice

29 : 25 ( 15 : 10 )

V utkání se sousedem v tabulce byli naši hráči lepší po většinu času. Pouze krátký výpadek ve druhém poločase dovolil soupeři snížit na 24 : 21. Pak zapracoval Tonar, který svými třemi brankami v řadě nedovolil soupeři zdramatizování závěru. Celkově však družstvo podalo jen průměrný výkon, dvacet technických chyb hovoří za vše. Z jednotlivých hráčů můžeme pochválit  brankáře Galušku, který nastoupil obětavě po nepříjemném zranění (druhý brankář Tyr zraněn). Z hráčů v poli za první poločas Touše a Krále. Překvapil Vajskebr na levém křídle, ve druhém poločase se blýskl pěknou střelbou Langer. Velmi dobrý výkon v obranné i útočné fázi podal stále se lepšící Voves.