St 31. Říjen 2007 18:30
Extraliga muži ČR (2007/2008)

TJ Lokomotiva Plzeň - BHC OKD Karviná

26 : 29 ( 9 : 16 ) Prohra s mnohonásobným mistrem

HCB, spol. s r.o. z důvodu účasti a velice časově náročného cestování a k odletovým destinacím k utkáním v Champions League žádá tímto o změnu termínu mistrovských utkání extraligy mužů 2007/2008

Sestava a branky: Kurial, Broško – Zeus 4, Bečvář 1, Šik 4, Klekner, Tureček 2, Blecha 5,

Šetlík 6/2, Klíma 2, Houdek, Soukup, Kalaš 2, Zoubek.

V dlouho očekávaném utkání proti mnohonásobnému mistru ČR a dlouholetému účastníkovi LIGY MISTRŮ se nám bohužel nepodařilo bodovat. Až do osmnácté minuty jsme drželi se soupeřem krok. Posledních 12 minut prvního poločasu jsme ovšem prohráli 8 : 1. V této části utkání jsme zklamali především v útoku, kde jsme špatnou střelbou umožnili Karviné, aby využila svoji největší zbraň - rychlý útok. Druhý poločas byl z naší strany již daleko povedenější, snažili jsme se dodržet stanovenou taktiku, výborná obrana v čele s brankářem dovolila soupeři skórovat poprvé až v desáté minutě. Ve 26 minutě druhého poločasu byl stav 26 : 24 ve prospěch Karviné a měli jsme výhodu 7m hodu, který jsme bohužel neproměnili a soupeř si již vítězství nenechal vzít. Porážka s mužstvem Karviné určitě není ostudou. Nyní nás čeká souboj s Jičínem o šesté místo v tabulce.

Chtěl bych opět poděkovat divákům, kteří nás mohutně povzbuzovali a pozvat je na nedělní utkání s Jičínem.