Čt 31. Leden 2008
II. liga muži (SCM) - Jihozápad Čechy (2007/2008)

Český pohár čtvrtfinále HCB Karviná:SCM Loko Plzeň

41:21 ( 23:8 )

Proti kompletnímu extraligovému mistrovskému týmu nastoupili naši hráči s přílišným respektem, největší problém v úvodu bylo bránění 110 kilového pivotmana Indjiče. Protože střelci Karviné chybovali jen výjimečně ( 48 střel na branku = 41 gólů !), hlavní zbraň SCM , rychlý útok, prakticky neexistoval.

Ve druhém poločase naši hráči zvýšenou bojovností v obranné fázi i zpřesněným útokem dokázali zastavit hrozivě narůstající skóre (24. minuta 35:20 ). V závěrečných pěti minutách, při naší snaze o vylepšení skóre, jsme po našich taktických chybách soupeři nabídli šanci zvýšit na konečný rozdíl .

Věřím, že toto utkání bylo pro všechny naše hráče velkým zážitkem,vysokou školou házené a především výzvou pro jejich další házenkářský růst.

Mimořádnou pochvalu za výborný výkon, bojovnost a nasazení patří Lubošovi Knakalovi, jemuž se v útočné fázi přiblížil Schut a ve druhém poločase i Cvikl a Mezek, v obranné fázi Pich a Vinkelhofer. I ostatní hráči Květoň, Jedlička, Sedláček,Bartoš a Fořt přispěli svým dílem na, myslím si, důstojném zakončení našeho učinkování v Českém poháru.

Sestava SCM : brankáři Foltýn, Vlnař

hráči v poli : Květoň, Jedlička, Pich 1 gól, Fořt, Mezek 2, Schut 5, Cvikl 8, Knakal 4, Vinkelhofer, Sedláček, Danielka 1, Bartoš

Sestava Karviná : brankaři Marjanovič, Mrkva

hráči v poli : Plšek 4, Pavlíček 3, Kuzo 4, Heinz 4, Idjič 8,Faith 3, Šulc 2, Mrózek 4, Petrovský 2, Kubis 1, Korňan 2, Bednařík 3