ZUBR Extraliga muži ČR (2009/2010)

HC Gumárny Zubří - Loko M.A.T. Plzeň

26 : 23 ( 15 : 10 )

Prohra v Zubří, ale po solidním výkonu.

Utkání v Zubří bylo dlouho vyrovnané, ve 20 minutě byl stav 19:8 pro domácí. V posledních 10ti minutách prvního poločasu jsme dali jen dvě branky, zbytečně stratili několikrát míč a neproměnili několik vyložených šancí a to dovolilo domácím dostat se do vedení 15:10. Ve druhém poločase vedli domácí už 21:14, ale naši hráči se nevzdali a mohutným závěrem dotáhli až na konečných 26:23 pro domácí. Určitě patří hráčům dík za předvedený výkon, i když jsme přijeli do Zubří jen s 9ti hráči do pole, což samozřejmě ovlivnilo i vývoj utkání. Po 14ti denní reprezentační přestávce nás čeká velice atraktivní soupěř a sice prážská Dukla. Utkání se hraje 8.11.2009 v 10.30 hodin. Věříme, že nás přijdete povzbudit stejně jako v posledních domácích zápasech.