Ne 15. Březen 2009 14:00
I. liga mladší dorostenci (2008/2009)

Jičín - Loko Plzeň

35 : 20 ( 18 : 11 )

Porážka od vedoucího družstva soutěže se očekávala, příčiny tak vysokého rozdílu nám osvětlí trenéři i samotní aktéři utkání.

Touš - strašný, nebránili jsme, uběhali nás, nevraceli jsme se

Sláma - podprůměrný začátek ( 9. minuta 1:9 ), technické chyby, pomalí na nohách, nevraceli jsme se

Tonar - zaspali jsme začátek, špatná obrana

Voves - bylo to strašný, nemohli jsme se prosadit vútoku, neměl jsem den

Galuška - porazili jsme se vlastními chybami, neprosadili jsme se jeden na jednoho, já jsem mohl chytat lépe, řadu branek jsem však dostal z bezprostřední blízkosti

Ukazatele herního výkonu družstva:

Úspěšnost brankářů                        20%

Úspěšnost střelby                          41,6

Počet technických chyb                  22

Ukazatele herního výkonu jednotlivých hráčů:

Galuška 26,5%, Tyr 10 střel 10 gólů 0% !

Švarc 1G 33% 3T, Langer 4 střely 0G 5T, Sláma 3G 37,5% 2T, Touš 7G 54% 2T, Voves 1G 33% 0T, Otto 2 střely 0G 3T, Tonar 6G 46% 7T, Visinger 2G 100% 0T, Bajič